НИКИТА МИХАЛКОВ СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: "Тестови на коронавирус су негативни"

Тањуг

10. 01. 2023. у 15:38

РУСКИ редитељ Никита Михалков говорио је о свом здравственом стању, на свом Телеграм налогу, након што је 5. јануара хитно пребачен у болницу преносе Риа новости.

НИКИТА МИХАЛКОВ СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Тестови на коронавирус су негативни

Никита Михалков, Фото Д. Карадаревић

Михалков је казао да остаје још у болници и да наставља да се подвргава прегледима и добија неопходну терапију.

"Желим да кажем да, док сам у болници, настављам да се подвргавам прегледима и добијам неопходну терапију", написао је Михалков свом званичном профилу на друштвеној мрежи "Телеграм".

Додао је да је захвалан свима на подршци и упутио све да се о његовом стању информишу на његовом званичном Телеграм профилу. Лекари су Никити Михалкову констатовали идиопатску упалу плућа која се проширила. Тестови на коронавирус и грип су негативни. Такође су се погоршали и хронични срчани проблеми од којих болује познати радитељ, пренели су данас руски медији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ИМАМ ЉУБАВНИЦУ, ИМАО САМ ЈЕ И КАД САМ СЕ ОЖЕНИО: Миле Китић отворено о прељуби - Не постоји град где нисам имао девојку