ПОЛИЦИЈА НА ГРАНИЦИ ОСТАЛА У ЧУДУ: У аутомобилу возио 14 деце и деветоро одраслих
НЕСВАКИДАШЊА сцена одиграла се на граници између Немачке и Швајцарске, када су полицајци у возилу за седам особа открили 23 особе, међу којима је било 14 деце.
Фото: Профимедиа/Илустрација
У аутомобилу "сеат алхамбра" били су чланови "проширене породице" која је из Пољске путовала у главни град Швајцарске Берн. Возило је заустављено у понедељак ујутру на граници, саопштила је полиција.
- Из аутомобила су изашле 23 особе - навели су у саопштењу.
Возача који живи у Швајцарској "очекује новчана казна" због превоза толиког броја путника "без икаква сигурносног јемства", додала је немачка полиција.
- Када обави административне формалности, бројна породица може да уђе у Швајцарску, али не могу сви да буду у сеату - наводи полиција.
(Телеграф)
Препоручујемо
НЕМАЧКА РЕКЛА "НАЈН": Ништа од ратне одштете Пољској, то питање је "затворено"
04. 01. 2023. у 00:43
СТРУЧЊАК РЕШИО ДИЛЕМУ: Да ли је црни хлеб стварно здравији од белог?
03. 01. 2023. у 17:15
"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)