ЗОНЕ ВИСОКЕ ОПАСНОСТИ: Процена руског сенатора - Три тачке на којима би могао да почне рат водећих сила
УКРАЈИНА, Тајван и Корејско полуострво су три места на којима би развој догађаја могао да изазове војни сукоб са учешћем водећих светских сила, оценио је руски сенатор Алексеј Пушков.
Заједнички маневри Русије и Белорусије, Фото АП
Пушков је на Телеграму написао да је због политике Сједињених Држава и других земаља НАТО-а Украјина највероватнија тачка те врсте сукоба.
- Сирија, која је такође била зона високе опасности од сукоба између Русије и Сједињених Држава више није на листи: тамо су САД и њени савезници морали да се повуку - написао је Пушков.
БОНУС ВИДЕО: ТРЕНУТАК ЕКСПЛОЗИЈЕ: Погледајте како гранате падају на Доњецк
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ СЕ ВИДЕО-ПОРУКОМ ОБРАТИО РУСИМА: "Ваш вођа се крије иза војске и зидова"
31. 12. 2022. у 20:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)