СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ГРЧКУ: "Било је застрашујуће"
ЗЕМЉОТРЕС јачине 4,9 степени по Рихтеровој скали погодио је данас острво Евију, а осетио се широм региона Атике и у Атини, саопштио је атински Геодинамички институт.
Foto: Printskrin/EMSC
Епицентар земљотреса је био 15 километара северозападно од града Халкиде на дубини од 13,2 километра, преноси Екатимерини.
Још нема извештаја о повређенима или евентуалној материјалној штети.
БОНУС ВИДЕО:
ТО ЈЕ МИНУС: У Јакутском селу Томтор измерена рекордно ниска температура од -60 степени Целзијусових
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)