"СТОЛТЕНБЕРГ ЛАЖЕ" Русија мора оштро да одговори НАТО званичнику
13. 12. 2022. у 18:54
ГЕНЕРАЛНИ секретар НАТО-а Јенс Столтенберг рекао је да је "Алијанса покушала да изгради мостове са Руском Федерацијом", али је "Москва све уништила".
Bolesni lažovi i manipulatori!
Rusija bi najbolje uradila kada nebi ni rec progovorila sa njima i radila ono sto mora ili misli da treba da uradi.Sa njima nema razgovora i nikada im ne okretati ledja jer dobice noz.
A.Merkel je konačno stavila tačku na i čime je objasnila celokupnu situaciju. SAD su u ratu sa Rusijom već decenijama. To nije rat kakav je bio WWII. Ovaj rat bi se mogao nazvati multitasking rat jer se vodi svim sredstvima i u svim prilikama kako bi troškovi SAD bili minimalni a postignuti rezultati maksimalni. Znači nema licemerja, duplih standarda i sl, već postoji samo jedan cilj za SAD i oni idu prema njemu nemilosrdno gazeći preko leševa i ne obazirući se ni našta niti na ikoga.
Nema potrebe da ga demantujete - KAPITALISTIČKI zapad je poslednji NAZADNI poredak i najveće ZLO po čovečanstvo - biće sigurno UNIŠTENO, BEZ BRIGE!
NATO I NJEGOVI CELNICI SU TOLIKO POSTENI ,DA SAMO BACAJU URANIJUMSKE BOMBE.
Zapad razume samo silu. Tako sa njima i treba razgovarati.
Naj veće zlo na ovoj Planeti zove se NATO!
Razmislite gde su bili Ameri i Englezi posle 1. sv. rata i zasto su dozvolili Nemackoj da celu svoju industriju posveti pripremi za novi napad i novi sv. rat? Sve govori da su oni direktni sponzori Hitlera i fasizma! Cela Evropa je brzo klekla a jedini otpor je pruzen u Jugoslaviji. Obicna farsa je kobajagi sporazum o nenapadanju sa Rusijom a onda se desilo i to. Do tada su ameri bili staticni a pred kraj kada je crvena armija krenula u kontru sve do Berlina, na brzinu je izvedena komedija na Normandiji. Na putu za Berlin ameri uspesno zaobilaze Pariz pa se pitam zasto ga nisu oslobodili? Zasto su stali 100km od Berlina i cekali da Crvena Armija odradi posao? Pa zato da vide ko ce pobediti da bi mu se priklonili. Tako je i bilo. Posle je Evropa zaduzena kroz Marsalov plan i postali su robovi Amerike a onda glavni napadaci na Rusiju u senci Nemacke stvaraju NATO sto je skracenica za Nazzi American Terrorist Organisation!!!
Poučeni ratom ukraine i rusije . Sve zemlje trba da potraže druga tržišta da bi smanjila zavisnost od amerike. Uslučaju gradjanskog rata u americi ostalibi bez energenata.
Od uvek su i lagali,,pogotovu od 1945,,koriste lazi da izazovu rasulo,menjanje rezima,lokalne ratove ,,,
Fasista! Nema puno razlike izmedju njega i Hitlera.
Stoltenberg je vjerovatno mislio na mostove preko kojih bi NATO prevozio vojsku protiv Rusije.
Kako da ne izgrađuju oni mostove na sve strane svijeta, samo da oni komanduju. Udarit će na ceo svet i svi će biti krivi samo oni ne. Davno sam rekao Stoltenberg i svi slični njemu trba da nestanu i bit će mir u svijetu. Zamislite jedan Bajden,pa on do podne mrzi sebe a posle podne cijeli svijet. Šta reći teško svijetu sa njima. Ako bih moglo da se bolji rađaju od njih.
Pa,sa lažovima se i ne razgovara ozbiljno jer oni ulaze u sve veće laži. Ako možeš zatvori im labrnju da više ne laprdaju!!
Ko stotelbergu pronađe mozak, vodim ga na večeru. On je samo replikator gazdinih reči- gramofonska ploča koja se vrti u krug.
Повезане вести
ТРАМП И ПУТИН ЋЕ БИТИ БЕСНИ: Процурио ЕУ план за крај рата у Украјини - видите све 24 тачке и КЉУЧНЕ разлике од САД понуде
ПЛАН Доналда Трампа је много помирљвији према Москви
23. 11. 2025. у 19:55
"ПУТИНЕ, ЗНАЈ ДА НУКЛЕАРНИ РАТ НИКАДА НЕ МОЖЕШ ДА ДОБИЈЕШ" Шеф НАТО послао упозорење Москви: "И такав сукоб никада не сме да се води"
"НАТО има снажно нуклеарно средство одвраћања", рекао је Руте.
08. 11. 2025. у 17:36
СТОЛТЕНБЕРГ О ПУТИНУ И ЗЕЛЕНСКОМ: Он је вредан, рационалан и усмерен лидер, Зеленски - гњаватор!
БИВШИ генерални секретар НАТО Јенс Столтенберг описао је у савојим мемоарима разговоре које је имао са председником Русије Владимиром Путином, истакавши да је руски лидер „вредан, рационалан и усмерен“, преносе руски медији.
11. 10. 2025. у 19:43 >> 19:53
ЕВРОПЉАНИ У СТРАХУ: "Нисмо спремни! До напада би могло доћи 2028. - Руси већ воде хибридни рат!"
ПРОШЛОГ месеца, када су се стручњаци за одбрану састали у Вајтхолу, седишту британске владе, како би проценили спремност Уједињеног Краљевства и његових савезника за могући сукоб у наредним годинама, њихов закључак је био застрашујуће јасан - нису спремни за то.
25. 12. 2025. у 19:10
ОБЈАВЉЕНА ТАЈНА ДОКУМЕНТА САД: Ево у шта је Џорџ В. Буш уверавао Путина, а шта је руски председник поручио
БИВШИ председник САД Џорџ В. Буш говорио је руском председнику Владимиру Путину да Русију сматра делом Запада, а не његовим непријатељем, следи из декласификованих протокола владе САД које је објавио амерички Архив Националне безбедности.
23. 12. 2025. у 21:01
Најновије из рубрике
"ГЛУПА КАЈА ЖЕЛИ ДА ЕУ РАТУЈЕ ПРОТИВ РУСИЈЕ И КИНЕ": Димитријев оплео по шефици европске дипломатије
ШЕФ Руског фонда за директне инвестиције (РФПИ) и специјални представник председника Русије за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством Кирил Дмитријев изјавио је да шефица европске дипломатије Каја Калас жели да ЕУ ратује против Русије и Кине.
02. 01. 2026. у 23:45
ФРАНЦУСКА ДОНЕЛА НОВУ ОДЛУКУ: Укидају се доживотне бенефиције за бивше премијере и министре
ФРАНЦУСКА је започела нову годину укидањем политичких привилегија, које су дуго критиковане као неадекватние, а од 1. јануара престале су аутоматске "доживотне" државне бенефиције за бивше премијере и министре унутрашњих послова, које су подразумевале службене аутомобиле, возаче и сталну полицијску заштиту, преноси РТЛ Франс.
02. 01. 2026. у 23:30
ЈЕМЕНСКИ СЕПАРАТИСТИЧКИ ЈУЖНИ ПРЕЛАЗНИ САВЕТ ОБЈАВИО НОВИ УСТАВ: Документ од 30 чланова прогласио стварање "Државе Јужне Арабије"
ЈЕМЕНСКИ сепаратистички покрет Јужни прелазни савет (СТЦ) објавио је данас устав за независну државу на југу те земље и упутио је захтев другим фракцијама у тој ратом разореној земљи да прихвате тај потез, преноси АП.
02. 01. 2026. у 23:22
СУПРОТСТАВИЋЕ СЕ "РАКУ СОЦИЈАЛИЗМА": Милеј најавио нови латиноамерички блок
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је данас да са својим регионалним савезницима ради на стварању новог блока који ће "прихватити идеје слободе" и супротставити се "раку социјализма".
02. 01. 2026. у 23:00
ЧЕТИРИ ОСОБЕ ЗАРОБЕЉЕНЕ У РУШЕВИНАМА Језива несрећа у главном граду Кеније: Спасиоци и хитна помоћ су на терену (ФОТО)
ВИШЕСПРАТНА зграда у изградњи у Најробију, Кенији, срушила у петак при чему је најмање четворо људи заробљено, преноси АП.
02. 01. 2026. у 23:00
Коментари (20)