НАЈНОВИЈЕ ОБРАЋАЊЕ ПУТИНА: Са наше стране може бити само један одговор - доследна борба, нека на друго не рачунају
РУСИЈА ће наставити доследну борбу за своје националне интересе – прво мирним средствима, а ако то не помогне, и свим њој доступним средствима, саопштио је руски председник Владимир Путин на састанку Савета за људска права.
Foto: Tanjug
- С наше стране може бити само један одговор: доследна борба за наше националне интересе. Тако ћемо наставити. Нека нико ни на шта друго не рачуна. Да, то ћемо чинити различитим начинима и средствима. Пре свега, наравно, желимо мирним путем. Али ако ништа друго не преостане, бранићемо се свим средствима која су нам на располагању - нагласио је он.
По његовим речима, специјална војна операција је можда и дуг процес, али појава нових територија је значајан резултат за Русију – Азовско море је постало њено унутрашње море.
(Спутњик)
Препоручујемо
ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ДРЖАВНОГ УДАРА: Држављанин Русије приведен у Немачкој због тероризма
07. 12. 2022. у 08:54
СИГНАЛ БЕРЛИНУ: Политиколог дешифровао Путинову поруку Немачкој (ВИДЕО)
06. 12. 2022. у 19:56
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (1)