ЈАК ЗЕМЉОТРЕС КОД ГРЧКОГ ОСТРВА ЕВИЈЕ: Осетио се и у Атини
ЗЕМЉОТРЕС, јачине 4,7 степени Рихтерове скале, регистрован је код код грчког острва Евије, а потрес се осетио и у Атини.
Фото: Принтсцреен/Твитер/@LastQuake
Национална опсерваторија Атине је објавила да је земљотрес регистрован у 6.32 сати по локалном времену на дубини од 10 километара, преносе агенције.
Потом су у области Атике, у року од сат времена, уследила три накнадна потреса — јачине 4,1, 3,2 и 2,2 степена, наводи портал „Грикрипортер“.
За сада нема извештаја о евентуалној штети или повређенима.
Препоручујемо
ПРОРАДИО НАЈВЕЋИ АКТИВНИ ВУЛКАН НА СВЕТУ: Лава за сада не прети насељима у подножју
28. 11. 2022. у 12:12
МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: "Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји"
ТАЈВАНСКА војска навикла је на готово свакодневно праћење кинеских ратних авиона који лете у близини острва. Понекад их је само неколико, понекад знатно више, али њихово присуство је скоро непрекидно. Због тога је изненадни прекид летова, који је трајао готово две недеље, изазвао изненађење и недоумицу.
12. 03. 2026. у 17:58
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)