УКРАЈИНА У МРАКУ: Око 70 одсто Кијева нема струју
СНАБДЕВАЊЕ водом је обновљено на левој обали Кијева и делимично на десној обали, али 70 одсто становника престонице Украјине остало је јутрос без струје, саопштио је градоначелник Виталиј Кличко.
Фото Танјуг/АП
- Инжењери и стручњаци ''Кијевводоканала'' радили су целу ноћ на обнављању живота главног града. На левој обали града већ је обновљено водоснабдевање. Десно планирамо да је обновимо у првој половини дана. Међутим, 70 одсто града и даље остаје без струје - рекао је Кличко.
Како је пренела украјинска "Правда", становници Кијева јављају да на десној обали делимично има струје и воде, али нема грејања.
Ово је највећи нестанак струје у Кијеву од почетка рата, а долази дан након што је Русија извела ракетне нападе на главни град Украјине.
Препоручујемо
ЛУКАШЕНКО ОШТАР: Ако неко нападне Русију и Белорусију - неће само Европа задрхтати
23. 11. 2022. у 22:41
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)