ПРВА РЕАКЦИЈА РУСКОГ ПРЕДСЕДНИКА: Путин се огласио о терористичком нападу у Истанбулу
РУСКИ председник Владимир Путин изразио је саучешће турском лидеру Реџепу Тајипу Ердогану у вези са експлозијом у Истанбулу.
Фото АП
- Поштовани господине председниче, примите наше најдубље саучешће у вези са трагичним последицама терористичког акта у Истанбулу - наводи се у телеграму објављеном на сајту Кремља.
Напомиње се да је Путин потврдио спремност Русије за најближу сарадњу са турским партнерима у борби против свих облика и манифестација тероризма.
Према последњим подацима, шест особа је погинуло од последица експлозије у улици Истиклал у Истанбулу.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Посланик Државне думе - "Русија ће обновити Украјину"
14. 11. 2022. у 07:16 >> 21:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)