"ЕВРОПСКИ НАРОДИ УСТАЈУ ПРОТИВ ЕУ ИМПЕРИЈАЛИЗМА" Бардела - Присталице суверенитета се зближавају

Novosti online

05. 11. 2022. у 22:40

ЕВРОПСКИ народи устају против империјалистичког модела који намећу институције ЕУ, оценио је данас нови лидер француске партије Национално окупљање (РН) Жордан Бардела.

ЕВРОПСКИ НАРОДИ УСТАЈУ ПРОТИВ ЕУ ИМПЕРИЈАЛИЗМА Бардела - Присталице суверенитета се зближавају

Жордан Бардела / Фото ЕПА

- Један по један, у Француској, Шведској, Шпанији, Мађарској и сада у Италији, европски народи се свуда дижу, а присталице суверенитета, који бране интересе држава и народа широм нашег континента се зближавају. Они се бране од Европске комисије, која намеће своју империјалистичку визију - рекао је Бардела током интерног страначког обраћања, преноси ТАС С.

Француска партија Национално окупљање изабрала је данас Барделу (27) за новог председника.

Бардела је на тој функцији наследио Марин Ле Пен.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (1)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе