ПРВА ИЗЈАВА КРАЉА ЧАРЛСА: "Цели свет сада је са мном"
НОВИ краљ почео је говор објавом о смрти своје мајке
Фото: ЕПА
Чарлс Трећи и формално је проглашен новим британским краљем на данашњој церемонији пред Приступним саветом у палати Сент Џејмс у Лондону.
Нови краљ почео је говор објавом о смрти своје вољене мајке, краљице.
- Цели свет саосећа се са мном у ненадокнадивом губитку који смо сви претрпели. - рекао је Чарлс ИИИ.
БОНУС ВИДЕО: Елизабета друга преминула у 97. години у замку Барморал
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (4)