ПОЛИТИЧАР НЕ ПАЛИ КЛИМУ У КАНЦЕЛАРИЈИ: Аустријски вицеканцелар покушава да наведе народ на штедњу
АУСТРИЈСКИ вицеканцелар Вернер Коглер, у складу са препорукама штедње енергије, ради у својој канцеларији без коришћења клима-уређаја у канцеларији.
Фото П. Милошевић
Према његовим речима, клима у његовом кабинету није радила са максималном снагом ни у врелим данима.
- Делимично смо имали 26 до 28 степени у канцеларији. То се није свидело свима, али ћемо то спровести даље - поручио је Коглер.
Фото: ЕПА
Вицеканцелар намерава својим примером да наведе Аустријанце на штедњу, на коју их позива влада услед енергетске кризе.
БОНУД ВИДЕО - "УРАГАН" ПОНОВО ДЕЈСТВУЈЕ: Најновији снимци Министарства одбране Русије
Препоручујемо
МИРИ БАЊАЦ ПОЗЛИЛО НА АЕРОДРОМУ: "Сви су гледали, нико да помогне жени од 92 године"
08. 09. 2022. у 08:11
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)