КРВАВА ПУЦЊАВА У ХЈУСТОНУ: Убијене четири особе, међу њима три тинејџера

ЧЕТИРИ особе су погинуле када је избила пуцњава током свађе у стамбеном насељу у Хјустону, саопштили су званичници.

КРВАВА ПУЦЊАВА У ХЈУСТОНУ: Убијене четири особе, међу њима три тинејџера

Фото: Твитер

Канцеларија шерифа округа Харис саопштила је да су, када су заменици стигли, затекли четири мушкарца који су убијени у суботу касно увече.

Тројица су проглашени мртвим на лицу места, док је четврти пребачен у болницу, где је касније преминуо од задобијених повреда.

Шериф Ед Гонзалес је навео да су међу убијенима двојица 16-годишњака, 19-годишњак и 25-годишњак, као и да су све жртве латиноамеричког порекла.

Шерифова канцеларија је саопштила да су сведоци рекли да су видели неколико мушкараца, укључујући жртве, како пуцају једни на друге након свађе.

Из канцеларије шерифа је саопштено да још увек није утврђен мотив или сумњива информација, а истрага се наставља.

(Курир.рс)

БОНУС ВИДЕО:

ДРАМАТИЧНО СПАШАВАЊЕ: Спасиоци извлаче преживеле са брода који тоне

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ПРЕНОС, МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА: Одложено...