СКАНДАЛ У НЕМАЧКОЈ: Шолц био на журци своје партије на којој су девојке омамљене "дрогом за силовање"

Novosti online

09. 07. 2022. у 18:48

НАЈМАЊЕ осам девојака дрогирано је "дрогом за силовање" на приватној забави којој је присуствовао немачки канцелар Олаф Шолц.

СКАНДАЛ У НЕМАЧКОЈ: Шолц био на журци своје партије на којој су девојке омамљене дрогом за силовање

Фот: АП

Како наводе немачки медији, информације су добили од неких представника немачких социјалдемократа.

Око хиљаду људи било је на традиционалној прослави коју СПД приређује пре летњег одмора.

Олаф Шолц још није коментарисао ове вести.

Портпарол страначког клуба у парламенту потврдио је писање берлинског дневника Тагесспиегела и додао да је досад потврђено девет жртава.

Берлинска полиција казала је да истражује тешке телесне повреде пошто је 21-годишња жена поднела пријаву.

- Саветујем свима којих се то тиче да подигну тужбу - написала је на Твитеру једна од челница СПД-а Катја Маст.

Лидер фракције СПД у Бундестагу Матијас Мартин написао је посланицима да је на забави „очигледно“ било напада уз употребу дроге за силовање, која онеспособљава жртве како би над њима било извршено сексуално насиље.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Чеченски специјалци на дефилеу у Грозном

БОНУС ВИДЕО: УНИШТЕНА ДВА АМЕРИЧКА СИСТЕМА ХИМАРС - Министарство одбране Русије објавило снимак

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: ЦИА учествовала? Позната општужница против Мадура; Познато ко је ухапсио предедника, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: ЦИА учествовала? Позната општужница против Мадура; Познато ко је ухапсио предедника, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)

У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.

03. 01. 2026. у 07:45 >> 17:12

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (8)

Провокативни селфи из каде, Аница Лазић мокра до коже (ФОТО)