АЈКУЛА МЕЂУ КУПАЧИМА И У ТУРСКОМ ЛЕТОВАЛИШТУ? Објављен драматичан снимак, мушкарац улетео у воду и удара је (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама појавио се снимак ајкуле у популарном турском летовалишту Мармарис.
Фото: Принтскрин/@eha_news
На снимку који је почео да кружи друштвеним мрежама после напада ајкуле на две жене у Египту види се ајкула како плива у плићаку и један од купача који је удара нечим што личи на џогер.
После неколико удараца, ајкула је отпливала даље од деце и купача.
Сматра се да је Средоземно море, на чијој је обали Мармарис где је видео наводно снимљен, дом за 47 врста ајкула, укључујући плаву ајкулу и велику белу ајкулу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МЕДВЕДЕВ ОШТАР: Томе се ближи крај, пукла је љубав - Пољаци су бесни, Европљани не желе Украјинце
03. 07. 2022. у 11:01 >> 20:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (1)