КАДА КРЕЋЕ ЈУРИШ НА СЛАВЈАНСК? Безсонов – прво Николајевка, ево и зашто
ПРВИ заменик министра информисања ДНР Данил Безсонов говорио је о ситуацији на линији фронта код Славјанска:
Фото Танјуг/АП
-Не бих говорио о томе да је неко ушао у Славјанск. Налазимо се на периферији Славјанска. Да бисмо започели озбиљан јуриш на Славјанск, потребно је да заузмемо, пре свега, на истоку, 5-7 км даље, насеље Николајевка. Налази се на брду у односу на Славјанск, рекао је Безсонов.
-2014. године сам учествовао у одбрани Славјанска, а потреба да напустимо (милиција ДНР се повукла из града) појавила се непосредно након што смо изгубили Николајевку. Сви висови око Славјанска су били у рукама непријатеља, објаснио је заменик министра у програму РТ телевизије.
Илустрација телеграм rybar
rs.sputniknews.com
БОНУС ВИДЕО - ПОГЛЕДАЈТЕ РУСКЕ ТЕНКОВЕ У АКЦИЈИ: Снимци ДНР приказују нападе на положаје украјинске војске
Препоручујемо
ВОЈСКА ДНР УНИШТИЛА ТЕНК И 3 БВП: Избачено из строја најмање 40 украјинских војника
08. 06. 2022. у 18:59
ЖЕСТОКИ СУКОБИ У ДОНБАСУ: Елиминисано 60 припадника ВСУ, уништен ВБР Град, 3 БВП
09. 06. 2022. у 19:31
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)