ЈЕЗИВЕ РЕЧИ МАЈКЕ МЛАДИЋА КОЈИ ЈЕ УБИО 19 УЧЕНИКА: "Опростите мом сину, имао је своје разлоге" (ВИДЕО)
МАЈКА Салвадора Рамоса, тинејџера који је у Основној школи Роб у Тексасу убио 19 ученика и две учитељице замолила је јавност да опрости њеном сину.
Фото: Принтскрин/ABC NewsLive/Танјуг АП
Адриана Мартинез Рејес, чији је син у временском периоду од неколико дана купио две пушке и огромну количине муниције и убио 21 особу, дала је изјаву за медије.
- Немам речи. Не знам шта је мислио. Имао је своје разлоге зашто је учинио то што је учинио. Молим вас, не осуђујте га. Ја само молим да ми опросте недужна деца која су страдала - рекла је његова мајка.
Рејес је била превише узнемирена да би расправљала о разлозима који стоје иза одлуке њеног сина да упуца своју баку и након тога почини масакр у оближњој основној школи.
Подсетимо, сенатор из Тексаса Тони Гонзалес изјавио је данас да је масовни убица Салвадор Рамос ухапшен пре четири године након што је "рекао људима да планира да запуца у школи када напуни 18 година".
- Убица је ухапшен пре неколико година, пре четири године, јер је имао овај план и рекао - "кад будем апсолвент 2022. године, пуцаћу у школу", рекао је Гонзалес за Фокс њуз.
Важно је истакнути да су власти раније рекле да Рамос није имао криминалну прошлост.
БОНУС ВИДЕО - ПРАЗНИ РАФОВИ У ЊУЈОРКУ: У САД знак за узбуну због несташице хране за бебе
Препоручујемо
ПОТРЕСНО: Супруг учитељице убијене у пуцњави у школи преминуо два дана након ње
26. 05. 2022. у 23:08
УКРАЈИНСКИ МИНИСТАР СЕ ОГЛАСИО НА ТВИТЕРУ: "Стиже нам још тешког наоружања из САД"
27. 05. 2022. у 21:16
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (4)