ЕКСПРЕСАН ОДГОВОР МОСКВЕ: Русија протерује више десетина француских дипломата

МОСКВА је прогласила персонама нон грата 34 службеника француске амбасаде као одговор на протеривање руских дипломата, саопштило је Министарство иностраних послова Русије.

ЕКСПРЕСАН ОДГОВОР МОСКВЕ: Русија протерује више десетина француских дипломата

Фото Д. Дозет

- Истакнуто је да овај корак (протеривање руских дипломата) наноси озбиљну штету руско-француским односима и конструктивној билатералној сарадњи - саопштили су у МИП-у.

Службеници амбасаде имају две недеље да напусте Русију.

Раније је из Париза протеран 41 руски дипломата.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО: 

ПОГЛЕДАЈТЕ РУСКЕ ТЕНКОВЕ У АКЦИЈИ: Снимци ДНР приказују нападе на положаје украјинске војске

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних самураја