ЧИЈУ ЈЕ КРАВАТУ НОСИО ПУТИН НА ПАРАДИ: Медији брује о руском председнику

ИТАЛИЈАНСКИМ медијима није промакао детаљ који је Владимир Путин носио на данас одржаној Војној паради у Москви, а у питању је кравата.

ЧИЈУ ЈЕ КРАВАТУ НОСИО ПУТИН НА ПАРАДИ: Медији брује о руском председнику

foto: Tanjug/Антон Новодерезхкин, Спутник, Кремлин Поол Пхото виа АП

Реч је о класичном моделу италијанског бренда "Маринела", а медији у Италији распредали су о томе како је Путин веома пажљив по погледу свог стила облачења.

Новинари су разговарали са креатором Маурицијом Маринелом који је изјавио како је уверен да је реч о његовој кравати и истакао да је Путину кравату можда поклонио Силвио Берлускони или чини део пакета који је раније послат Путину.

Како је Маринело објаснио новинарима, Владимир Путин је пакет који је садржао 300 до 400 кравата примио пре око годину дана, а највећи број њих дошао је управо као поклон од Берлусконија.

БОНУС ВИДЕО - ПАРАДА У МОСКВИ: Део атмосфере са обележавања Дана победе на Црвеном тргу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...