ЗАСЕДА КОД ЗМИЈСКОГ ОСТРВА: Оборени авиони, хеликоптери, потопљени бродови, украјинске снаге претрпеле страховите губитке
НА руским друштвеним мрежама појавили су се извештаји о сукобу код Змијског острава. Украјинске снаге покушавају да га преузму, али трпе велике губитке у техници и људству.
Фото принтскрин телеграм topwar_ru
У току ноћи ПВО је код острва Змејни (Змијско острво) уништила још два бомбардера Су-24 и један хеликоптер Ми-24, а у близини града Одесе оборен је беспилотна летелица Бајрактар-ТБ2.
Укупно су током дана у том подручју уништена 4 украјинска авиона, 4 хеликоптера, укључујући 3 са десантима, 3 беспилотне летелице Баирактар-ТБ2, једну корвету пројекта 1241 и један десантни јуришни чамац украјинске морнарице.
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ "АЛИГАТОР" И "КРОКОДИЛ" У АКЦИЈИ: У бришућем лету јуре ка украјинским положајима
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: САД увеле нове санкције, Џил Бајден и премијери Канаде и Хрваске посетили Украјину (ФОТО/ВИДЕО)
08. 05. 2022. у 07:47 >> 16:41
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)