АМЕРИКА СЕ СПРЕМА ЗА НОВИХ 100 МИЛИОНА ЗАРАЖЕНИХ КОРОНОМ: "Нови талас није ралог за панику"
БЕЛА кућа се припрема за нових 100 милиона случајева ковида током јесени и зиме, уколико амерички Конгрес не обезбеди новац за вакцине и тестове, изјавио је високи званичник америчке администрације, упозоривши да је потребан новац како би било довољно вакцина за све.
Фото: ЕПА
Он је рекао мањој групи новинара у петак да се ради о процени експерата који не раде у влади и да је то мање опасан сценарио, што значи да би могло да се деси да би много више Американаца могло да се зарази, посебно ако се појави нови сој, пренео је лист "Хил".
У поређењу са овом зимом, то је мања бројка у ондосу на 130 до 140 милиона Американаца који су се заразили омикроном, који је довео до новог повећања у смртним случајевима.
Бајденова администрација каже да нови талас није разлог за панику, с обзиром на то да медицина сада има ново оружје у борби против ковида, а то је ефикасан Фајзеров лек Паксловид, али и вакцине.
Препоручујемо
ИЗНЕНАДНА ПОСЕТА: Руски специјалац у Мајамију на разговорима са Американцима
11. 03. 2026. у 23:34
"ГАЂАЋЕМО СВЕ ЛУКЕ У РЕГИОНУ" Иран прети: Протерајте америчке снаге са своје територије
11. 03. 2026. у 23:13
РУСКИ ДРОН ПОГОДИО ПОЛИЦИЈСКУ СТАНИЦУ: Повређена 22 украјинска полицајца
11. 03. 2026. у 22:41
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)