"НЕ МОЖЕМО ИМАТИ ОДНОСЕ СА РУСИЈОМ КАО И ДО САДА" Финска премијерка наводи да ће одлука о чланству у НАТО-у бити донета ускоро
ОЧЕКУЈЕ се да ће одлука Финске о чланству у НАТО-у бити донесена у непосредној будућности, рекла је финска премијерка Сана Марин у интервјуу јапанском листу "Никеи".
Фото: Профимедиа
- Мислим да ће одлука о придруживању НАТО-у бити донесена у блиској будућности - рекла је Маринова, а преноси ТАСС.
Она је додала да Финска "не може више да има односе са Русијом као до сада" због руске специјалне војне операције у Украјини.
БОНУС ВИДЕО:
КУКАСТИ КРСТОВИ И УКРАЈИНСКЕ ЗАСТАВЕ: Оскрнављено гробље у Холандији
Препоручујемо
ФИНСКА ОДУСТАЈЕ ОД РУСКОГ ГАСА? До 20. маја мора да да одговор Гаспрому
30. 04. 2022. у 23:52
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (1)