ЛАВРОВ УПОЗОРИО ЗАПАДНЕ ПАРТНЕРЕ: Нећемо дозволити да нам украдете новац зарађен извозом нафте и гаса
РУСИЈА не намерава да толерише лоповске навике западних земаља и неће дозволити да јој украду новац зарађен извозом нафте и гаса, изјавио је руски министар спољних послова Сергеј Лавров у интервјуу за италијанску телевизијску компанију „Медијасет“.
Фото: ЕПА
Кијевске власти на све начине покушавају да постигну извлачење украјинских радикала који су тамо остали из „Азовстаља“, јер међу њима може бити западних официра и плаћеника, рекао је руски министар спољних послова и додао да Москва неће вештачки прилагођавати рокове за завршетак војне специјалне операције у Украјини до 9. маја.
- Москва нема за циљ да промени режим у Кијеву, то раде само Сједињене Државе - каже Лавров, те додаје да је Русија била принуђена да развије хиперсонично оружје, знајући да ће амерички противракетни систем бити усмерен против ње.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
БРИТАНСКИ ПЛАЋЕНИК У УКРАЈИНИ: Нико није ни динара добио за ратовање
Препоручујемо
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (3)