ПОГЛЕДАЈТЕ - СНИМАК ДЕЈСТВА ТОС-1: Ватра по украјинским положајима из ВБР се коригује дроном (ВИДЕО)

НА руским друштвеним мрежама објављен је снимак дејства ТОС-1.

ПОГЛЕДАЈТЕ - СНИМАК ДЕЈСТВА ТОС-1: Ватра по украјинским положајима из ВБР се коригује дроном (ВИДЕО)

Фото принтскирн телеграм vysokygovorit

Снимак је настао из дрона који служи за кориговање артиљеријске ватре овог вишецевног бацача који испаљује термобаричне пројектиле.

“Руски „Солнцепек“ “спаљује” положаје Оружаних снага Украјине

Дрон коригује ударе.“

Председник Русије Владимир Путин је 24. фебруара објавио о почетак војне операције демилитаризације Украјине. Он је у обраћању суграђанима рекао да околности „захтевају одлучну и хитну акцију“, пошто су се републике Донбаса обратиле Москви за помоћ.

Путин је истакао да је циљ операције „заштита људи који су већ осам година изложени малтретирању и геноциду од стране кијевског режима“. За то је, према његовим речима, планирано да се изврши „демилитаризација и денацификација Украјине“ и да се приведу правди сви ратни злочинци одговорни за „крваве злочине над цивилима“ у Донбасу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?