СЛАВЉЕ НА УЛИЦАМА ФРАНЦУСКЕ: Макронове присталице се веселе уз музику, прва дама захвалила свима (ФОТО)

25. 04. 2022. у 07:34

НА Марсовим пољима код Ајфелове куле, где су синоћ биле окупљене присталице француског председника Емануела Макрона, атмосфера је била еуфорична и слављеничка, а ди-џеј је пуштао музику, пренели су француски медији.

СЛАВЉЕ НА УЛИЦАМА ФРАНЦУСКЕ: Макронове присталице се веселе уз музику, прва дама захвалила свима (ФОТО)

Фото: AP Photo/Rafael Yaghobzadeh

Победник избора придружио им се око 21.45, корачајући од Ајфелове куле до подијума држећи за руку супругу Брижит, док се у позадини чула Бетовенова "Ода радости", химна Европске уније.

Брижит Макрон се захвалила свим Франузима због победе њеног супруга у другом кругу председничких избора.

- То је велика част. Желим да се захвалим свим Французима који су му указали поверење - рекла је она новинарима, пренео је БФМ ТВ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (0)

ЗЕЛЕНСКИ, МОЛИМО ТЕ, ВРАТИ ГА СА ФРОНТА! Украјина у шоку, насилно мобилисан светски шампион и одмах послат у ЈУРИШНИКЕ