ДВЕ ТОНЕ КОКАИНА НА РИБАРСКОМ ЧАМЦУ: Ухапшено пет особа на Канарским острвима

Танјуг

17. 04. 2022. у 09:39

ПЕТ особа је ухапшено када је рибарски чамац са две тоне кокаина пресретнут код Канарских острва, саопштила је шпанска полиција.

ДВЕ ТОНЕ КОКАИНА НА РИБАРСКОМ ЧАМЦУ: Ухапшено пет особа на Канарским острвима

Принтскрин

Рибарски чамац "Акт1" је у суботу зауставио брод шпанске обалске страже у водама јужно од шпанског архипелага и отпратио га у Лас Палмас на Гран Канарији, пренео је Ројтерс.

Локални лист Ел Диа известио је да је полиција запленила најмање две тоне кокаина, чија је улична вредност процењена на 50 милиона евра.

Портпарол шпанске цивилне гарде рекао је да утврђују тачну количину дроге пронађене на броду.

Петорици ухапшених одређен је у притвору у Лас Палмасу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДРЖИ ИМ ПРЕДАВАЊЕ О МОМЦИМА: Вујадин запретио ћеркама - Мирка открила детаље из породичног дома