СВЕ ВЕЋИ БРОЈ ИЗБЕГЛИЦА: Преко 335.000 људи дошло из ДНР, ЛНР и Украјине у Русију
БРОЈ људи који су у Русију стигли из самопроглашених Доњецке и Луганске народне републике (ДНР и ЛНР), као и из Украјине, премашио је 335.000, рекао је за ТАС С неименовани извор из агенције за безбедност.
Фото: Танјуг
- До данас у подне, више од 335.000 људи прешло је руску границу, из ДНР, ЛНР и Украјине. Међу њима је око 71.000 деце", рекао је неименовани извор, преноси агенција ТАСС.
Према његовим речима, од пристиглих, око 111.000 су држављани Русије, више од 188.000 људи су држављани ДНР и ЛНР, а више од 35.000 су држављани других земаља.
БОНУС ВИДЕО: ЖЕСТОКЕ БОРБЕ: Руски борац против украјинског митраљесца код Кијева
Препоручујемо
СТИГЛО 36 ИЗБЕГЛИЦА: Криза у Украјини све више се осећа у Црној Гори
16. 03. 2022. у 14:36
РАСТЕ БРОЈ ИЗБЕГЛИЦА ИЗ УКРАЈИНЕ СМЕШТЕНИХ У ВРАЊУ: Пристигле још две трочлане породице
16. 03. 2022. у 10:53
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)