СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ИРАН: Потрес од шест степени Рихтера погодио јужни део земље
ЗЕМЉОТРЕС јачине шест степени Рихтерове скале погодио је јужни Иран, саопштио је Европско-медитерански сеизмолошки центар.
Фото: ЕПА
Подрхтавање тла регистровано је 58 километара северозападно од града Бандар-е Ленге у јужном Ирану
Земљотрес се осетио и у Дубаију у Уједињеним Арапским Емиратима, објављују корисници друштвених мрежа.
За сада нема извештаја о могућој штети или жртвама.
rs.sputniknews.com
БОНУС ВИДЕО: БИО ЈЕ РАЗОРАН - Срушене куће у Петрињи, месту где је био епицентар земљотреса у Хрватској
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС НА ФИЛИПИНИМА: Још нема информација о евентуалној штети или повређенима
26. 02. 2022. у 08:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)