АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО ОТКРИО: У Белорусији прошле године спречено 11 покушаја терористичких напада
У БЕЛОРУСИЈИ је током 2021. године спречено 11 покушаја терористичких напада који су финансирани из Пољске, Литваније, Украјине, Сједињених Америчких Држава и Немачке, изјавио је председник Белорусије Александар Лукашенко.
Фото: РИА.ру
- Државна безбедност Белорусије је током 2021. године у сарадњи са другим државним структурама спречила 11 покушаја терористичких напада који су организовани и финансирани из Пољске, Литваније, Украјине, Сједињених Америчких Држава и Немачке. То је оно што знамо - преноси агенција „Белта“ речи Лукашенка.
БОНУС ВИДЕО:
НАПАД ПРЕЦИЗНО НАВОЂЕНЕ МУНИЦИЈЕ: Снимак уништења украјинских борбених возила
Препоручујемо
ЛУКАШЕНКО НИКАД СРЕЋНИЈИ: Сјајне вести за Белорусију после састанка са Путином
11. 03. 2022. у 21:11
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)