ХИТАН САСТАНАК: Парламентарна скупштина Савета Европе о Украјини 14. и 15. марта

Новости онлајн

13. 03. 2022. у 22:52

У СТРАЗБУРУ ће 14. и 15. марта бити одржан хитан састанак Парламентарне скупштине Савета Европе, на чијем ће дневном реду бити разматрање последица руске војне операције у Украјини.

ХИТАН САСТАНАК: Парламентарна скупштина Савета Европе о Украјини 14. и 15. марта

Фото: Танјуг/АП пхото

У понедељак је предвиђено обраћање Комитета министара Савета Европе, а најављено је и видео-обраћање председника Украјине Владимира Зеленског.

Уторак ће бити посвећен хитној дебати о ситуацији у Украјини, након које би Парламентарна скупштина Савета Европе требало да усвоји финални закључак.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО: 

"ЗА РУСИЈУ! ЗА ПУТИНА!" Порука руске омладине из Петрограда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!