ИЗРАЕЛ ЗАСУО РАКЕТАМА ОКОЛИНУ ДАМАСКА: Авиони стигли из правца Либана, има погинулих
ИЗРАЕЛ је данас испалио неколико пројектила ка положајима сиријске војске у близини главног града Дамаска, а погинула су два цивила и нанета је материјална штета, саопштило је сиријско министарство одбране.
Фото: ЕПА/Депоситпхотос
Министарство је навело да су израелски ратни авиони који су летели изнад суседног Либана испалили ракете ка Сирији.
Додаје се да је сиријска противваздушна одбрана оборила већину пројектила.
Сиријско министарство није навело више детаља о нападу, ни како су погинули цивили.
Израелска војска није коментарисала најновији напад.
Израел је извео стотине удара из ваздуха на мете унутар делова Сирије под контролом владе у Дамаску током десетогодишњег грађанског рата и ретко преузима одговорност за такве операције.
Удар је уследио две недеље након што су три сиријска војника убијена у израелском нападу у близини Дамаска.
БОНУС ВИДЕО: РУСИ УШЛИ У ХАРКОВ - Оклопна возила се пробила у центар другог највећег украјинског града
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УЖАСАН ДАН ЗА ЗЕЛЕНСКОГ: Уништена сва војноспособна авијација кијевског режима
06. 03. 2022. у 16:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (5)