РУСИ УНИШТИЛИ 1.067 ВОЈНИХ ОБЈЕКАТА: Резултати сукоба од почетка руске специјалне операције у Украјини
ОД почетка специјалне операције, Оружане снаге Русије су погодиле 1067 објеката војне инфраструктуре Украјине.
Фото: Профимедиа/Илустрација
-Од почетка специјалне војне операције, руске оружане снаге су погодиле 1.067 објеката војне инфраструктуре у Украјини, рекао је он.
Фото АП
Према његовим речима, погођено је 27 командних места и центара везе Оружаних снага Украјине, 38 система ПВО С-300, Бук М-1 и Оса, као и 56 радарских станица.
Раније је ФСБ најавио прелазак још девет украјинских граничара на територију Русије.
БОНУС ВИДЕО - КРИЗА КОЈА БРИНЕ ЦЕО СВЕТ: Да ли ће нарасле тензије око Украјине експлодирати у рат?
Препоручујемо
НАЦИСТИ ИЗ ОДРЕДА “АЗОВ”: Побегну па гађају цивиле у градовима и селима
27. 02. 2022. у 18:26
ПУТИН НИКАДА НИЈЕ ИЗГУБИО РАТ: Амерички Њузвик о руској операцији у Украјини
27. 02. 2022. у 01:32
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)