ЕУ ЛИДЕРИ СЕ ДОГОВОРИЛИ О НОВИМ САНКЦИЈАМА ПРЕМА РУСИЈИ: Биће обухваћена и Белорусија
24. 02. 2022. у 22:06
ЛИДЕРИ ЕУ договорили су се о даљим рестриктивним мерама које ће нанети "огромне и тешке последице Русији због њеног деловања".
Ovi isti što traže uvođenje sankcija Rusiji su to isto uradili Srbiji! Živela Srbija i bratska Rusuja!
Повезане вести
ШВЕДСКА ТРАЖИ ОШТРИЈЕ САНКЦИЈЕ ЕУ РУСИЈИ: Забрану за морски превоз енергената, ограничења за извоз ђубрива и обуставу извоза луксузне робе
СТОКХОЛМ предлаже потпуну забрану поморских услуга за бродове који превозе руску нафту, строжа ограничења извоза ђубрива у ЕУ и обуставу извоза луксузне робе у Русију
29. 01. 2026. у 15:52
ОДУСТАЛИ ОД РУСКИХ ЕНЕРГЕНАТА, СТИГЛА ИХ КРИЗА: Мерц признао да је немачка привреда у проблему
ЕКОНОМСКА ситуација у Немачкој изазива забринутост, признао је немачки канцелар Фридрих Мерц.
08. 01. 2026. у 18:22
"САНКЦИЈЕ РУСИЈИ БАЦИЛЕ НА КОЛЕНА ЗАПАДНЕ ЕКОНОМИЈЕ": Салвини: Ако ни Хитлер ни Наполеон нису успели против Москве, сумњам да ће моћи ЕУ
САНКЦИЈЕ усмерене на слабљење Русије имале су супротан ефекат и на колена бациле западне економије, изјавио је министар саобраћаја и инфраструктуре и вицепремијер Италије Матео Салвини.
16. 12. 2025. у 08:26
Г7 и ЕУ РАЗМАТРАЈУ НАЈСТРОЖУ МЕРУ ДО САД: Тотална забрана поморских услуга за руску нафту
ГРУПА седам најразвијенијих земаља света (Г7) и Европска унија воде интензивне преговоре о једној од најдрастичнијих мера до сада, потпуној забрани пружања поморских услуга за транспорт руске нафте.
06. 12. 2025. у 11:09
АНТИРУСКЕ САНКЦИЈЕ НЕМАЈУ ЕФЕКТА: ЕУ њима неће променити политику Москве
НЕПРИЈАТЕЉСКЕ акције Европске уније не могу никако да утичу на политику Москве, Русија ће наставити да брани своје националне интересе, саопштило је Министарство спољних послова Русије.
31. 10. 2025. у 18:30
Најновије из рубрике
ПЛАНЕТА НА ИВИЦИ АМБИСА: Да ли Трамп свесно гура свет у трећи светски рат због Ирана?
ДОК Бела кућа стеже обруч око Техерана, војна осовина коју Иран гради са Русијом и Кином прети да локалну кризу претвори у директан окршај три светске суперсиле.
03. 02. 2026. у 14:40
КЉУЧНА ПРОМЕНА! Нови смер у преговорима Москве и Кијева – Путин дипломате заменио официрима, а контроверзни Грузин поново у игри
РАТ у Украјини траје већ готово четири године, а преговори којима се покушава окончати сукоб још увек трају. Решење још није пронађено, али дошло је до значајних промена у делегацијама укљученим у преговарачки процес.
03. 02. 2026. у 14:35
"У ТОКУ СУ ПРИПРЕМЕ": Макрон о састанку са Путином
У ТОКУ су техничке припреме за састанак са руским председником Владимиром Путином, изјавио је француски председник Емануел Макрон.
03. 02. 2026. у 13:41
"РУСИЈА НАПАДА" Руте: То показује да нису озбиљни
ГЕНЕРАЛНИ секретар НАТО Марк Руте изјавио је данас да Русија, упркос дипломатским напорима Сједињених Америчких Држава и Украјине да се оконча рат, наставља да напада украјинске градове, што према његовим речима указује да намере Кремља за постизање мира нису озбиљне.
03. 02. 2026. у 13:10
РУМУНСКИ КЛАН "МУТИ" ПОНОВО НА МЕТИ ШПАНСКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Терали сународнике на тежак рад на фармама у Севиљи (ВИДЕО)
ПОСЛЕ 14 месеци темељне истраге, припадници шпанске полиције ухапсили су у покрајини Севиља, 17 особа румунског порекла, како се тврди, припадника породичног клана "Мути", због сумње да су се бавили трговином људима.
03. 02. 2026. у 12:44
Коментари (1)