АЕРОДРОМ У МОСКВИ ПРИМИО ПРЕТЊЕ БОМБОМ: Шереметјево добио анонимну поруку - Полиција истражује овај догађај
МОСКОВСКИ аеродром Шереметјево примио је претње бомбом на терминалу Б на четири лета, изјавио је за ТАС С извор из полиције.
Фото В. Н.
- Аеродром Шереметјево је добио анонимну поруку о претњама бомбом на терминалу Б и четири лета- рекао је он и додао да на аеродрому полиција истражује овај догађај.
Препоручујемо
САД ПОНОВО ПРИМЕР ДВОСТРУКИХ АРШИНА: Русија - "Где сте били када је Берлин забранио РТ?"
05. 02. 2022. у 10:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)