РУСКИ БРОДОВИ СТИГЛИ У СИРИЈУ: Шест великих десантних бродова изазвали пометњу у НАТО
04. 02. 2022. у 19:48
ШЕСТ великих десантних бродова Северне и Балтичке флоте Русије упловио је у руску базу у сиријској луци Тартус, саопштила је прес служба Министарства одбране Русије.
Повезане вести
КАКАВ ОДГОВОР СПРЕМА МОСКВА? Амерички и Британски танкери би могли постати мета у ова три мора (ВИДЕО)
ПОСЛЕДЊИХ месеци, глобални поморски простор постаје једна од кључних арена ескалације између великих сила.
08. 01. 2026. у 07:00
Најновије из рубрике
"НЕПРИЈАТЕЉ НИЈЕ У СТАЊУ ДА ПОБЕДИ РУСИЈУ" Путин: Они то толико желе да не могу да живе без тога
РУСКИ председник Владимир Путин изјавио је данас током седнице колегијума Федералне службе безбедности (ФСБ) да непријатељ није у стању да победи Русију иако то жели.
24. 02. 2026. у 15:19
"НЕМА ВОЉЕ СА РУСКЕ СТРАНЕ" Макрон: Веома сам скептичан према могућности постизања краткорочног мира у Украјини
ФРАНЦУСКИ председник Емануел Макрон изјавио је данас да је "веома скептичан" о могућности да се постигне "краткорочни мир" у Украјини.
24. 02. 2026. у 14:22
АМЕРИКА ДУГУЈЕ УЈЕДИЊЕНИМ НАЦИЈАМА: Од око четири милијарде, САД уплатиле тек 160 милиона евра
СЈЕДИЊЕНЕ државе дугују Уједињеним нацијама око четири милијарде евра на име чланарине.
24. 02. 2026. у 14:21
ЦАРИНСКИ СПОРАЗУМ (НЕ)ПОСТОЈИ: Забринутост у Европи, уз позив на смиривање страсти, после нових намета које је увео амерички председник
Нове царине од 15 одсто које је увео амерички председник Доналд Трамп, истрајући у својој намери и после одлуке суда, изазвале су додатну главобољу у Европи.
24. 02. 2026. у 14:17
ЗЕЛЕНА УТОПИЈА ПРОПАЛА: Фирма у Саксонији банкротирала упркос милионима субвенција
У САКСОНИЈИ, у граду Плауену, произвођач електричних теретних бицикала поднео је захтев за банкрот.
24. 02. 2026. у 13:49
Коментари (0)