МИНИСТАРКА ПОЗИТИВНА НА КОВИД: Шефица британске дипломатије изолована у кући

Танјуг

31. 01. 2022. у 23:55

БРИТАНСКА министарка спољних послова Лиз Трас саопштила је данас да је тестирана позитивно на корона вирус и да се изоловала код куће.

МИНИСТАРКА ПОЗИТИВНА НА КОВИД: Шефица британске дипломатије изолована у кући

Фото АП

Трас, која је данас у британском парламенту објавила планове за пооштравање санкција Русији ако она нападне Украјину, требало је ове недеље да посети Кијев у оквиру дипломатских напора за смиривање кризе, преноси Ројтерс.

-Вечерас сам тестирана позитивно на Ковид. Срећом, примила сам три дозе вакцине и радићу од куће док сам у изолацији, навела је Трас на Твитеру.

БОНУС ВИДЕО - "НОВОСТИ" У ЦРВЕНОЈ КОВИД ЗОНИ У БАТАЈНИЦИ: Невакцинисани су у смртној опасности, оболели пристижу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!