ПРЕДСЕДНИК ЈЕРМЕНИЈЕ ПОДНЕО ОСТАВКУ: Немам инструмената да утичем на спољну и унутрашњу политику

Новости онлајн

23. 01. 2022. у 17:43

ПРЕДСЕДНИК Јерменије Армен Саркисјан поднео је оставку, наводи се у саопштењу на његовом сајту.

ПРЕДСЕДНИК ЈЕРМЕНИЈЕ ПОДНЕО ОСТАВКУ: Немам инструмената да утичем на спољну и унутрашњу политику

Армен Саркисјан

Према његовим речима, ова одлука везана је са тиме што он нема инструмената да утиче на унутрашњу и спољну политику.

Саркисјан је истакао да је Јерменија сада председничка република по форми, али не и по садржају.

Саркисјан је постао председник земље 2018. године, након што га је тадашњи јерменски председник Серж Саргсјан, као лидер Републиканске партије, највеће парламентарне странке, предложио за ту функцију.

(rs.sputniknews.com)

БОНУС ВИДЕО - ПИНК ПАНТЕРИ УХАПШЕНИ У АТИНИ: Пала и два Србина због пљачке продавнице скупоцене одеће

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Навијачима ове репрезентације ЗАБРАЊЕН долазак на Светско првенство - и не, није у питању Иран!