ЛУКАШЕНКО ЗАХВАЛАН ПУТИНУ: То што радите је изузетно важно за Минск
ПРЕДСЕДНИК Белорусије Александар Лукашенко захвалио је руском колеги Владимиру Путину на подршци Белорусији у вези са спољним притиском на ту државу.
Фото: Кремлин.ру
Лукашенко је објаснио да се не ради о ласкању.
Он је нагласио да се ради о поступцима руског лидера, који даје упутства влади, банкама или одређеним људима, а они помажу белоруској држави. То је изузетно важно за Минск, који се нашао у тешкој ситуацији због политике санкција, приметио је председник Белорусије.
- Наравно, знате каква је ситуација у Белорусији. Веома сам захвалан вама, вама лично, пре свега, за оно што сте учинили за Белорусију и за подршку коју нам пружате. Не желим да вам ласкам - рекао је Лукашенко.
Састанак који су одржали Владимир Путин и Александар Лукашенко трајао је више од три сата.
Препоручујемо
НЕСВАКИДАШЊИ ГЕСТ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Погледајте како је дочекао Лукашенка (ФОТО)
29. 12. 2021. у 13:14
ЖИРИНОВСКИ О УЈЕДИЊЕЊУ ВЕЛИКЕ РУСИЈЕ: Прокоментарисао најновији потез Владимира Путина
29. 12. 2021. у 15:48
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)