РУСКИ ГЕНЕРАЛ: Сирији испоручено 1.775 тона хуманитарне помоћи
РУСИЈА је испоручила 1.775 тона хуманитарне помоћи Сирији у овој години, саопштио је данас генерал пуковник Михаил Мизинцев на видео конференцији Заједницког координационог центра на којем су присуствовали руски и сиријски представници.
Фото: Принтсцреен/Википедија
- Захваљујући активном ставу савезне извршне власти, руске организације су испоручиле 1.775 тона хуманитарне помоћи Сирији 2021. године - рекао је Мизинцев, који је и на челу Заједничког координационог центра за избеглице које се врацају у Сирију - преноси агенција ТАС С.
Како се наводи, помоћ се састојала од електричних агрегата, медицинске опреме, лекова, намирница, школског прибора, одеће и друге потрепштине које су потребне за свакодневну употребу.
Генерал Мизинцев је рекао да су у протеклој години 183 хуманитарне мисије спроведене у Сирији, покривајући скоро целу њену територију.
Препоручујемо
"ПАНЦИР-С" УБИЦА "БАЈРАКТАРА": Руски систем оборио више од 40 турских дронова
19. 12. 2021. у 16:16
"ПАНЦИРИ" ОДБИЛИ НАПАД Ф-16 У СИРИЈИ: Израелци испалили осам крстарећих ракета
16. 12. 2021. у 20:32
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)