СЛЕПИ ПУТНИК У СТАЈНОМ ТРАПУ: Гватемалац преживео лет до Мајамија
МУШКАРАЦ (26) из Гватемале ухапшен је на аеродрому у Мајамију након што је пронађен у стајном трапу авиона, пренео је данас Еј-Би-Си њуз.
Фото: Принтскрин
Њега су привели службеници Америчке царине и граничне контроле (ЦБП), јер је покушао да избегне да га открију у авиону који је дошао из Гватемале, навела је та агенција.
Њега су прегледале хитне медицинске службе пре него што је пребачен у болницу на процену, додаје агенција, али о његовом стању није обавештена јавност.
"Американ ерлајнс" је саопштио да се инцидент догодио на лету 1182 из Гватемале ка Мајамију у суботу по локалном времену.
Лет је трајао 157 минута, а илегални путник се возио авионом типа ''Боинг 737-800''.
- Људи преузимају огроман ризик када покушавају да се сакрију у скривеним деловима авиона. Инцидент је под истрагом - навели су из ЦБП.
Препоручујемо
ТРЕЋА СРЕЋА: Американка трећи пут у три године освојила 50.000 долара на лутрији
28. 11. 2021. у 23:08
ПРИЗЕМЉЕН НОВ БАЈДЕНОВ ХЕЛИКОПТЕР: Вреди 200 милиона долара али није оперативан (ВИДЕО)
23. 11. 2021. у 19:25
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (1)