ПРЕДСТАВЉАО СЕ КАО МАКРОН! Ухапшен тинејџер "шаљивџија" у Француској
ДЕВЕТНАЕСТОГОДИШЊИ младић, који је ишао на састанак радне групе у болницу у Марсељу, показао је пропусницу на име председника државе Емануела Макрона, због чега је одведен у притвор, где је провео неколико сати.
Макрон у Монпељеу
Морао је да плати и казну због лажног представљања пропуснице од 135 евра.
Младић каже да је то урадио из шале, јер није имао своју пропусницу, у Француској, иначе, обавезне за улазак на сва места са више од 50 људи, укључујући и болнице.
"Кју-ар" код председника државе је у септембру кружио интернетом, а против здравствених радника који су то урадили покренут је поступак пред Лекарском комором. Макронов код је у међувремену деактивиран.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)