ТРАЖИО ОД МУШТЕРИЈЕ ДА СТАВИ МАСКУ: Трагедија у Немачкој, убијен радник (20) на бензинској пумпи!

Татјана Марковић

21. 09. 2021. у 22:30

ДВАДЕСЕТОГОДИШЊЕГ радника једне бензинске пумпе у Немачкој убио је купац од којег је тражио да поштује антиковид мере и стави маску. Осумњичени за убиство правдао се да је под стресом због противепидемијских мера.

ТРАЖИО ОД МУШТЕРИЈЕ ДА СТАВИ МАСКУ: Трагедија у Немачкој, убијен радник (20) на бензинској пумпи!

Фото: EPA

Радник на бензинској пумпи у граду Идар-Оберштајн убијен је након свађе са муштеријом око поштовања антиковид мера, саопштила је немачка полиција.

Према полицијском извештају, осумњичени 49-годишњи мушкарац пуцао је у радника бензинске пумпе јер му је тражио да стави маску.

Полиција је саопштила да је мушкарац ушао на бензинску пумпу како би обавио куповину без маске, а 20-годишњи радник га је замолио да се придржава прописа. Њих двојица су се потом посвађали, након чега је човека без маске отишао.

Међутим, према наводима полиције, мушкарац се вратио сат касније. Овај пут је носио маску, али ју је скинуо и двојица мушкараца су започела нову свађу. Осумњичени је затим из џепа извукао пиштољ и пуцао у радника пумпе.

Након инцидента осумњичени је са пумпе побегао пешке а радник је преминуо на лицу места. Иако је полиција одмах кренула у потрагу за осумњиченим, он је сутрадан сам дошао у полицијску станицу и признао злочин.

Осумњичени је наводно рекао полицајцима да се противи рестриктивним мерама против ковида и да га је ситуација са пандемијом коронавируса јако узнемирила. Осећао се сатеран у ћошак и "није видео други излаз". Осумњичени је сматрао жртву "одговорном за целокупну ситуацију, јер је поштовала правила".

БОНУС ВИДЕО - УЗНЕМИРУЈУЋЕ: Секиром напао човека у банци - жртва хитно пребачена у болницу

(РТС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

ОГЛАСИО СЕ ДУШКО ТОШИЋ: Јелена са ћеркама гостовала у Амиџију, а отац пружио пуну подршку!