ПОСЛЕ 18 МЕСЕЦИ: На лондоском аеродрому Хитроу укинуто ограничење путовања

ПОРОДИЦЕ и пријатељи данас су били пресрећnи на лондонском аеродрому Хитроу након што је укинуто ограничење путовања након 18 месеци због пандемије корона вируса.

ПОСЛЕ 18 МЕСЕЦИ: На лондоском аеродрому Хитроу укинуто ограничење путовања

Фото: Принтсцреен/Јутјуб/Спарк

Извршни директор аеродрома Џон Холанд Кај рекао је да ће омогућити путницима од сада лакше путовање, пише Ројтерс.

Број умрлих у Великој Британији достигао је скоро 130.000, а данас је поново отворена граница према свету, укидајући карантин за потпуно вакцинисане путнике који долазе из Европске уније, изузев Француске и Сједињених Америчких Држава.

За путнике који долазе из Француске, карантин и даље важи због забринутости Лондона.

- Морамо поједноставити ствари. Морамо изградити самопоуздање у путовањима - рекао је Холанд Кај поводом могућих промена правила путовања.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ЗНАО ЈЕ ВЕЛИКИ МАРАДОНА: Још 2018. године је најавио - Мундијал у Америци ће бити подељен у четири четвртине, убациће рекламе! (ВИДЕО)