РАСТЕ БРОЈ ИНФИЦИРАНИХ У ФРАНЦУСКОЈ: Већ трећи дан више од 10.000 новозаражених
ФРАНЦУСКИ здравствени званичници саопштили су да су данас потврђена 12.532 случаја заразе корона вирусом, што је трећи дан заредом у којем Француска бележи више од 10.000 инфицираних.
Фото: ЕПА
Ројтерс преноси да је за повећање у броју оболелих крив високозаразни делта сој, а укупан број инфицираних корона вирусом од почетка пандемије је премашио 5,87 милиона.
Министарство здравља је, уз извештај о новооболелима, саопштило да је данас преминуло пет особа, па је тоталан број умрлих од ковида 111.472.
На одељењу интензивне неге у болницама у Француској се налази 891 пацијент.
Препоручујемо
РАСТЕ БРОЈ НОВОЗАРАЖЕНИХ У ШПАНИЈИ: Ево која област је најтеже погођена
16. 07. 2021. у 21:21
ДВАНАЕСТ МИЛИОНА ЉУДИ "ПОД КЉУЧЕМ": Нови "локдаун" у Аустралији због корона вируса
16. 07. 2021. у 18:25
РУСИЈА РУШИ ЦРНЕ РЕКРОДЕ: Већ другу недељу константно расте број преминулих од короне
16. 07. 2021. у 13:44
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)