ОДУСТАЛИ ОД УБЛАЖАВАЊА МЕРА: Без укидања карантина за путнике из Француске
БРИТАНСКА Влада саопштила је данас да укида планирано ублажавање правила карантина због ковида-19 за путнике из Француске, које је требало да ступи на снагу у понедељак.
Фото: АП
Пре тога, Британија је планирала да укине захтев за двоструко вакцинисане путнике из Француске да буду у карантину код куће 10 дана по доласку, у складу са плановима за друге земље које се налазе на њеној наранџастој листи, пренео је Ројтерс.
Свако ко стиже из Француске у Енглеску мора да настави да буде у карантину 10 дана код куће или у другом смештају, чак и ако је у потпуности вакцинисан против ковида-19, наводи се у саопштењу британског Министарства здравља.
Препоручујемо
РАСТЕ БРОЈ НОВОЗАРАЖЕНИХ У ШПАНИЈИ: Ево која област је најтеже погођена
16. 07. 2021. у 21:21
ДВАНАЕСТ МИЛИОНА ЉУДИ "ПОД КЉУЧЕМ": Нови "локдаун" у Аустралији због корона вируса
16. 07. 2021. у 18:25
ОСАМ СЛУЧАЈЕВА ДЕЛТА СОЈА У СРБИЈИ: Министар Лончар открио - "сигурно их има више"
16. 07. 2021. у 11:46
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)