ПОРТПАРОЛ БЕЛЕ КУЋЕ: Фејсбук неефикасан у борби са лажима о ковиду
КОМПАНИЈА Фејсбук не предузима довољно да заустави ширење лажних тврдњи о ковиду-19 и вакцинама, изјавила је портпаролка Беле куће Џен Псаки.
Фото: Танјуг/АП
Фејсбук, који је власник и Инстаграма и Вотсапа, мора више да ради на уклањању нетачних информација о вакцинама са своје платформе, казала је Псаки.
Она тврди да је 12 људи одговорно за готово 65 одсто антиваксерског дезинформишања на друштвеним мрежама, пренео је Ројтерс.
-Сви су они остали активни на Фејсбуку, казала је Псаки.
Додала је да мрежа "треба да брже брише штетне, насилне објаве".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ВИРУСОЛОГ ШЕКЛЕР О ТРЕЋОЈ ДОЗИ И ЕГЗИТУ: Увек је боље комбиновати вакцине
12. 07. 2021. у 12:05
СВЕ О ДЕЛТА СОЈУ КОЈИ ЈЕ СТИГАО У СРБИЈУ: Ово су симптоми на које треба обратити пажњу
01. 07. 2021. у 15:00
ВЕЛИКЕ ПРОМЕНЕ НА ФЕЈСБУКУ: Ево које опције ће почети да се наплаћују и кад
15. 07. 2021. у 11:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)