РАЗДОР У КРАЉЕВСКОЈ ПОРОДИЦИ: Свима је доста Харија и Меган- нико им више не одговара на позиве

Новости онлајн

22. 06. 2021. у 18:15

ЧЛАНОВИ краљевске породице почели су да се дистанцирају од брачног пара Сасекс, након њиховог вишемесечног "непримереног" понашања, пише "Експрес".

РАЗДОР У КРАЉЕВСКОЈ ПОРОДИЦИ: Свима је доста Харија и Меган- нико им више не одговара на позиве

Фото АП

Наиме, краљевска породица је почела да се "окупља и удаљава" од пара из Калифорније.

Према наводима краљевског стручњака, краљевска породица се "заситила" војводе и војвоткиње од Сасекса, који су током телевизијских интервјуа нападали монархију.

- Без сумње се краљевска породица заситила понашања Меган и Харија, али се и британско јавно мњење чврсто окреће против њих. Последњих месеци понашали су се мање узорно, покрећући серију директних напада на монархију, а краљица је, као што знамо, глава монархије.

Подсећамо, војвоткиња и војвода од Сасекса најавили су у јануару 2020. године да ће поднети оставку на место високих краљевских чланова.

Од тада се пар налази у Калифорнији, где је потписано вишемилионске уговоре са "Нетфликсом" и "Спотифајом", како би гарантовао своју финансијску независност.

У марту су Меган и Хари објавили вишесатни интервју са Опром Винфри, у ком су детаљно наведени њихови разлози за напуштање краљевске породице.

Они су оптужили палату да је игнорисала њихове молбе за подршку менталном здрављу,као и да исправи таблоидне чланке који су били штетни за Меганин јавни наступ.

Иако су супружници похвалили краљицу, најштетнија је тврдња да је неименовани члан краљевске породице дао расистичку опаску у вези с бојом коже њиховог нерођеног детета.

Принц Хари такође је говорио о свом затегнутом односу са Вилијамом и Чарлсом, описујући свој однос са братом као "свемир".

Рекао је да се осећао као да га је "отац изневерио" и открио да је Чарлс "престао да прима моје позиве".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје