УХАПШЕНИ БЕЛОРУСКИ ОПОЗИЦИОНАР СЕ КАЈЕ: Свестан сам штете коју сам нанео, не само држави, већ и свету
УХАПШЕНИ белоруски опозиционар Роман Проташевич (26), који се налазио у авиону који је због дојаве о бомби слетео у Минск и тада приведен, појавио се данас на конференцији за новинаре у Минску и рекао да се осјећа добро и да није претучен.
Фото: Принтскрин
Рекао је да није присиљен на сарадњу с властима и да је доброг здравља.
- Све је у реду са мном. Нитко ме није тукао, нитко ме није додирнуо. Свестан сам штете коју сам нанео, не само држави, већ и свету. Желим да сада учиним све што је у мојој моћи како бих исправио ситуацију - рекао је Проташевич.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)