КРАЉИЦА ПОЗВАЛА ХАРИЈА: Шокантне вести са двора - На помолу велико помирење?
КАКО пишу британски медији, краљица Елизабета понудила је свом унуку принцу Харију руку помирења тако што га је позвала на ручак приликом његове следеће посете Великој Британији у јулу.
Фото: ЕПА
Иако је његов долазак у Британију био неизвестан због трудноће супруге Меган, која се у међувремену породила, чини се да ће он моћи да присуствује откривању статуе принцези Дајани.
Како наводе извори, ово би била прилика да краљица и Хари обаве неформалан разговор након рођења Лилибет Дајане, која је име добила по Елизабетином надимку.
Подсетимо, Хари је неименованог члана краљевске породице оптужио за расизам у интервју који су он и супруга Меган дали Опри Винфри.
Међутим, извори тврде да се краљица (95) не љути на Харија.
- Ручак ће им пружити прилику да поразговарају - рекао је извор са британског двора.
Како се додаје, краљица је позив упутила пре рођења мале Лилибет у петак.
Очекује се да ће Меган Маркл остати у Америци са сином Арчијем (2) и бебом Лилибет.
"Мирор" наводи ово би био први приватан сусрет краљице и Харија, откако су он и Меган напустили Велику Британију и своје краљевске дужности почетком прошле године.
Британски медији истичу да је Хари краљицу обавестио о избору имена за дете, или бар о једном делу имена.
Извор је за "Мирор" навео да је Хари одувек имао одличан однос са краљицом и да је зато веома чудно "што се у последњих неколико година потрудио да га угрози".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)