УЖАС У ПАКИСТАНУ: Погинуло најмање 35 људи у судару два брза воза (ФОТО)

07. 06. 2021. у 08:16

НАЈМАЊЕ 35 људи је погинуло, а десетине повређено рано јутрос у судару два брза воза на југу Пакистана, саопштиле су власти.

УЖАС У ПАКИСТАНУ: Погинуло најмање 35 људи у судару два брза воза (ФОТО)

фото: Танјуг/АП

Најмање 50 повређених превезено је у болницу, а неки од њих су у критичном стању. Између 15 и 20 путника и даље је заробљено у олупинама. Један воз је искочио из шина, а убрзо је у њега ударио други воз. Узроци несреће још нису познати.

фото: Танјуг/АП

Званичници железнице саопштили су да је у возовима било око 1.100 путника. Железничке несреће су честе у Пакистану, због лоше одржаваног система сигнализације и застарелих пруга.

фото: Танјуг/АП

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

КОС О БЛИСКОМ ДРУЖЕЊУ СА ЈЕЛЕНОМ: Чеда добро зна ЗАШТО ме је остављао самог са његовом женом